Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Pangaltı Klima Servisi

Pangaltı klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Pangaltı Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Pangaltı Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Pangaltı Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
Pangaltı Klima Bakımı
Pangaltı Klima Servisi


Pangaltı Klima Servisi


Sektörün en iyisi Pangaltı Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Pangaltı klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Pangaltı klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Pangaltı Klima Bakımı


Pangaltı Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Pangaltı Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.