Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Sarıyer Klima Servisi

Sarıyer klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Sarıyer Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Sarıyer Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Sarıyer Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
Sarıyer Klima Bakımı
sarıyer klima servisi


Sarıyer Klima Servisi


Sektörün en iyisi Sarıyer Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Sarıyer klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Sarıyer klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Sarıyer Klima Bakımı


Sarıyer Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Sarıyer Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.