Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Levent Klima Servisi

Levent klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Levent Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Levent Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Levent Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
Levent Klima Bakımı
Levent Klima Servisi


Levent Klima Servisi


Sektörün en iyisi Levent Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Levent klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Levent klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Levent Klima Bakımı


Levent Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Levent Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.