Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Ortaköy Klima Servisi

Ortaköy klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Ortaköy Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Ortaköy Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Ortaköy Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
ortaköy klima bakımı
ortaköy klima servisi


Ortaköy Klima Servisi


Sektörün en iyisi Ortaköy Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Ortaköy klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Ortaköy klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Ortaköy Klima Bakımı


Ortaköy Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Ortaköy Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.