Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Nişantaşı Klima Servisi

Nişantaşı klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Nişantaşı Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Nişantaşı Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Nişantaşı Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
nişantaşı klima bakımı
nişantaşı klima servisi


Nişantaşı Klima Servisi


Sektörün en iyisi Nişantaşı Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Nişantaşı klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Nişantaşı klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Nişantaşı Klima Bakımı


Nişantaşı Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Nişantaşı Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.