Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Şişli Klima Servisi

Şişli klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Şişli Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Şişli Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Şişli Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
şişli klima bakımı
şişli klima servisi


Şişli Klima Servisi


Sektörün en iyisi Şişli Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Şişli klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Şişli klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Şişli Klima Bakımı


Şişli Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Şişli Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.