Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Teşvikiye Klima Servisi

Teşvikiye klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Teşvikiye Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Teşvikiye Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Teşvikiye Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
teşvikiye klima bakımı
teşvikiye klima servisi


Teşvikiye Klima Servisi


Sektörün en iyisi Teşvikiye Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Teşvikiye klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Teşvikiye klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Teşvikiye Klima Bakımı


Teşvikiye Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Teşvikiye Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.