Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Ulus Klima Servisi

Ulus klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Ulus Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Ulus Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Ulus Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
Ulus Klima Bakımı
Ulus Klima Servisi


Ulus Klima Servisi


Sektörün en iyisi Ulus Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Ulus klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Ulus klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Ulus Klima Bakımı


Ulus Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Ulus Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.