Dil Seçimi

23 Mart 2015 Pazartesi

Taksim Klima Servisi

Taksim klima servisi olarak haftanın 6 günü, günün 13 saati hizmetinizdeyiz. Klima servisi sistemleri olarak her geçen gün daha hızlı olmak için servis gücümüzü geliştirmekteyiz.

Geniş servis ağımız ve senelerdir firmamız ve çalışan memnun müşterilerimiz ile kendini kanıtlamış olan Taksim Klima Servisi bir telefon kadar uzağınızda ....

Taksim Klima Servisi rakiplerine nazaran hızlı, güvenil ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerimize sağladığımız servislerin bir diğer özelliği ise yıllık periyodik bakım anlaşmalarıdır. Taksim Klima Bakım anlaşmasını firmamız ile yapan müşterilerimiz ekonomik ve periyodik bakım fırsatlarımızdan yararlanmaktadır.
taksim klima bakımı
taksim klima servisi


Taksim Klima Servisi


Sektörün en iyisi Taksim Klima Servisi. 0212 248 0 248 numaraları telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Taksim klima servisimiz bir sene boyunca değiştirilen parça ve yapılan işlem garantilidir. Taksim klima servisi hizmetini sağlayan tüm teknik personelimiz alanında uzman ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır. Uzmanlarımız klimanızda oluşan tüm sorunlara kesin çözüm sunacaktır.


Taksim Klima Bakımı


Taksim Klima Bakımı anlaşmalarımız ile bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize çeşitli klima bakımı, klima onarımı sözleşmeleri ile uygun fiyatlara sürekli hizmet sağlamaktayız.

AsGüven Soğutma ve Isıtma Sistemleri firması ile yapılan anlaşmaların tümünde Taksim Klima Bakımının Tadını çıkarabilirsiniz.